MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır. Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

»Sipariş teslimleri

İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir. Cuma günleri sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde verilen siparişler mesai başlangıcında dikkate alınır. Sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

»Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

»Yurtdışı teslimatları

Firmamız yurtdışı teslimat yapmaktadır. Yurtdışı teslimatlarınız için lütfen tarafımızdan bilgi alınız.Bize bildirim yapmadan vermiş olduğunuz siparişleriniz tarafımızdan iptal edilme olasılığı bulunmaktadır.

»Kategorilere göre özel teslimat şartları

Firmamızın sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır. Örneğin … kategorisinden yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için Müşteri Hizmetleri Departmanı devreye girer.

»Gönderim kısıtlaması olan ürünler

Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, Firmamız bazı kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır. Örneğin, … kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için on sekiz yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Bu gibi özel kısıtlamalar için Firmamız müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

»Firmamızda satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?

Firmamız, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.

»Siparişiniz elinize ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta veya İletişim Bilgilerimizden telefonumuzdan göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktı